Breaking News

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1'den Yeni Posterler!

Uyumsuz serisinin devam halkasından yayınlanan posterlere yenileri eklendi.


Veronica Roth imzalı fenomen bilimkurgu serisinden beyazperdeye uyarlanan Uyumsuz ve Kuralsız film serisinin iki bölüm halinde vizyona girecek olan son kısmının ilki Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1'den yepyeni 2 poster geldi.

Serinin önceki filmlerinde olduğu gibi başrolleri yine Tris rolünde Shailene Woodley ve Dört rolünde Theo James üstlenirken, filmin oyuncu kadrosunda Naomi Watts, Jeff Daniels, Miles Teller, Maggie Q, Ansel Elgort, Jonny Weston, Bill Skarsgård,  ve Zoë Kravitz yer alıyor. Futüristik bir distopyada beş farklı fraksiyona bölünen bir toplumun tüm yaşantısını oluşturan hiyerarşik yapıya karşı çıkan Tris ve Dört'ün, hem çevresindeki insanları hem de işleyen bu düzeni değiştirmelerini izlediğimiz serinin devam filminde Uyumsuz denilen grubun geçmişine ışık tutan başlangıç hikayesini, ikilinin Chicago'yu saran duvarları aşıp şoke eden gerçeği keşfetmeleri ile öğreneceğiz. Tris'in sevgilisi Dört ile birlikte özgürlük adına verdiği mücadeleyi seyircilerle buluşturan yönetmen ise serinin 2. filmi Kuralsız'ın yönetmen koltuğunda oturmuş olan Robert Schwentke olacak. Dünya çapında 550 milyon dolarlık gişe yapan seri, Açlık Oyunları ve Alacakaranlık Efsanesi'nden sonra Lionsgate'in en yüksek gişe yapan serisi konumunda.

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 filmi ülkemizde 11 Mart 2016 tarihinde vizyona girecek. Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 2 ise ilk bölümden bir yıl sonra 9 Haziran 2017'de sinemalarda olacak.


Hiç yorum yok